Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

Här finns kontaktuppgifter till medarbetarna i projektledningen samt till delprojekten. Kontaktuppgifter för de olika kurserna och jobbspåren hittar du under respektive kurs.

Kontaktuppgifter projektledningen

Projektledare:

Therese Ydrén therese.ydren@vgregion.se

Biträdande projektledare:

Annika Plate Kihlstrand annika.plate.kihlstrand@vgregion.se

Kommunikatör:

Julia Jacobsson julia.a.jacobsson@vgregion.se

Delprojektledare Sjuhärad:

Mikael Szanto mikael.szanto@borasregionen.se

Delprojektledare Fyrbodal:

Elisabeth Hansson elisabeth.hansson@fyrbodal.se

Administrativ koordinator:

För frågor om tidsredovisningar, deltagaredovisningar och liknande, kontakta i första hand någon av delprojektledarna ovan.

Amanda Hansson amanda.k.hansson@vgregion.se

Kompetensutveckling inom Vi-projektet:

Jonas Abrahamsson jonas.a.abrahamsson@vgregion.se

Kontaktuppgifter samarbetspartners

Bengtsfors kommun

Billströmska folkhögskolan

Bollebygds kommun

Boråsregionen Sjuhärads kommunalförbund

Borås stad Vuxenutbildning

Hemsida

Kontaktperson: Patrik Eriksson

Mejl: patrik.eriksson@boras.se

Telefon: 0734-32 79 36

Dalslands folkhögskola

Dals-Eds kommun

Fristads folkhögskola

Fyrbodals kommunalförbund

Färgelanda kommun

Göteborgs folkhögskola

Herrljunga kommun

Högskolan Väst

Kunskapsförbundet Väst

Ljungskile Folkhögskola

Lysekils kommun

Marks kommun

Melleruds kommun

Munkedals kommun

Orust kommun

Rädda Barnen

T.o.m. 31 januari 2021:

Mejl: sara.lidgren-ntini@rb.se

Fr.o.m. 1 februari 2021:

Mejl: daniel.diaz@rb.se

Sotenäs kommun

Strömstad kommun

Svenljunga kommun

Tanums kommun

Tranemo kommun

Trollhättans kommun

Uddevalla kommun

Ulricehamns kommun

Vänersborgs kommun

Hemsida

Kontaktmejl t.o.m. 10 december 2020

Mejl: lena.agnarstrom@vanersborg.se

Kontaktmejl fr.o.m. 11 december 2020

Mejl: sara.al-juboori@vanersborg.se

Västra Götalandsregionen Regionservice

Senast uppdaterad: 2020-11-27 12:02