Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

För kontakt med respektive skola så kolla under våra skolor.

Kontakt- och besöksuppgifter

Kontakta oss

Växel: 010-167 67 10

Folkhögskolekansliet

Anders Ahlström
Förvaltningschef
076-775 48 40
anders.ahlstrom@vgregion.se 

Susanne Sandhede
Administrativ Koordinator
070-085 29 63
susanne.sandhede@vgregion.se 

Gunilla Flink
HR-chef
gunilla.flink@vgregion.se

Ingalill Westerlund
Ekonom
072-527 32 22
ingalill.westerlund@vgregion.se

Tobias T Johansson
Samordnare, Verksamhet & IS/IT
076-145 02 89
tobias.t.johansson@vgregion.se

Projekt ViA

Lena Iselow
Projektledare
070-372 14 10
lena.iselow@vgregion.se 

Jonny Lindblom
Samordnare
070-082 55 36
jonny.lindblom@vgregion.se

Jan-Olov Johansson
Samordnare
070-082 55 37
jan.olov.johansson@vgregion.se 

Språkteamet

Sören Vad
Ledning av språkteamet
072-871 87 89
soren.vad@vgregion.se

Besök

Besöksadress

Östergatan 1
462 80 Vänersborg

Västtrafik - reseplaneraren

Postadress

Folkhögskoleförvaltningen
Regionens Hus
462 80 Vänersborg

Kontaktformulär

Senast uppdaterad: 2017-10-18 12:39