Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.

Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt till insatserna

Kommuner

Mölndal, Partille, Lerum, Härryda, Kungsbacka

Samordnare:
Therese Bergius
therese.bergius@molndal.se
tel. 031-3151213

Kajsa Jeppson
kajsa.jeppsson01@molndal.se
tel. 0767-222279

Borås, Vårgårda, Bollebygd, Herrljunga

Annika Engbåge
annika.engbage@boras.se
tel. 033-353379

Skövde, Tibro, Falköping, Lidköping, Trollhättan, Vänersborg och Strömstad. 

Thomas Roos
thomas.roos@skaraborg.se
tel. 0738-68 11 88

Folkhögskolor

Mångkulturella folkhögskolan

Irina Maister Bergman
irina.maister.bergman@mffhs.se
tel. 0708-864101

Nordiska folkhögskolan

Karin Langeland
karin.langeland@nordiska.fhsk.se
tel. 0303-20 62 21

Vara folkhögskola

Vanja McCallum
vanja.mccallum@vgregion.se
tel. 070-2782521

Billströmska folkhögskolan

Peter Bäcklund
peter.backlund@vgregion.se
tel. 0721-41 65 71

Hjo folkhögskola

Andreas Cederlund
andreas.cederlund@hjofolkhogskola.se
tel. 0702-22 45 32

Angereds folkhögskola

Daniel Lakso Tesak
daniel.laksotesak@angeredfhsk.se
tel. 031-381 08 19

Dalslands folkhögskola

Annika Paulsson Kihlstrand
annika.plate.kihlstrand@vgregion.se
tel. 0761-25 02 54

Göteborgs folkhögskola

Berit Román
berit.roman@vgregion.se
tel. 031-769 76 25

Övriga partner

Restad gård

Ole Guldahl
ole@restadgard.se
tel: 0709-92 82 82

Röda korset

Bosse Carlsson
bocarlssontrollhattan@telia.com
tel. 0703-11 96 10

Sensus

Susanne Lotzke
susanne.Lotzke@sensus.se
tel: 073-5147718

SGN - Support Group Network

Nigar Ibrahim
nigar.ibrahim@supportgroup.se


Senast uppdaterad: 2023-01-10 11:48